Rok 2008

aneb

kde Mezáci nechyběli

Hasičská soutěž 7.6. - Mezná

Okrsková soutěž spojená s Pohárem starostky obce. Soutěžilo se v hrbáči i sportu. Mezná měla zastoupení pouze v hrbáči:

- družstvo žen, které se umístily na prvním místě v okrskové soutěži a v poháru nedokončily

- družstvo mužů „A“, kteří získali obě první místa

- družstvo mužů „B“, kteří v okrskové soutěži nedokončili a v poháru získali druhé místo

Děkujeme domácím, kteří zajistili obsluhu, všem účastníkům a také DJovi, který nám hrál pro zábavu a k oslavám našich pohárů.

Pohár starosty 2.8. – Starý Pelhřimov

Tohoto poháru se zúčastnilo pouze družstvo mužů „B“, kteří se umístili na třináctém místě.

Děkujeme Starému Pelhřimovu za pozvání a mezenským mužům za reprezentaci.

Noční pohár starosty 8.8. - Salačova Lhota

Soutěže se z Mezné zúčastnily pouze ženy, které vybojovaly krásné třetí místo s časem 35,485 s. Obec Salačova Lhota nechala z této soutěže udělat DVD, které věnovala každému zúčastněnému družstvu.

Poděkování patří obci Salačova Lhota za dobře zorganizovanou soutěž, mezenským ženám za skvělou reprezentaci a také i mužům z Mezné, kteří podporovali a sdíleli radost s děvčaty.

Pohár starosty 30.8. - Veselá

Soutěže se zúčastnilo družstvo žen a družstvo mužů „B“. Bohužel ani jedno družstvo nezískalo pohár.

Děkujeme obci Veselá za přípravu soutěže, dobrou zábavu a mezenským zúčastněným družstvům.

AKCE ROKU 2008

Hasičský ples Mezná

Hasičský ples je první společenskou akcí roku, která se v Mezné pořádá.

Dětský karneval Mezná

Tento karneval je pořádán nejen pro ty nejmenší a nejmladší z naší obce. Celé odpoledne děti strávily tancováním, řáděním a soutěžením.

Pečení prasete

Pečení prasete je akce, která má v Mezné úspěch a je oblíbená, proto se pořádá dvakrát ročně a to jednou na jaře a podruhé na podzim. Akce se koná v nové hasičárně SDH.

Country večer s Páťáky

Akce, která měla v tomto roce premiéru a doufáme, že se bude opakovat.

Nohejbal

Odpoledne věnované všem příznivcům sportu z okolí.

Výroční schůze

Na výroční schůzi, které se zúčastní všichni členové SDH, jsou zhodnoceny úspěchy, ale i neúspěchy na soutěžích, finanční situace a společenské akce konané během roku.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ÚČASTNILI AKCÍ A TAKÉ TĚM, KTEŘÍ SE PODÍLELI NA ORGANIZACI.